Otrzymaliśmy Diament Meblarstwa 2024 w kategorii komfort!

Miło nam poinformować, że nasze meble Ares z kolekcji LivingSpace, są laureatem konkursu Diament Meblarstwa 2024 w kategorii komfort. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że w naszych meblach najbardziej zależy nam na komforcie.

To on przyświeca nam w tworzeniu nowych kolekcji.

Sam konkurs, jak pisze na łamach naszego katalogu Marek Hryniewicki, Redaktor naczelny biznes.meble.pl to jedno z najważniejszych, cyklicznych wydarzeń w branży meblarskiej. W 2023 roku wkroczył w dorosłość, odbyła się jego 18. edycja. Do tej pory w konkursie wzięło udział blisko 2 tys. firm. Zgłosiły one ponad 5 tys. produktów: od pojedynczych mebli i zestawów, po akcesoria oraz komponenty do ich produkcji.

Każdorazowo finałem konkursu jest święto – uroczysta gala wręczenia nagród i spotkanie branżowe. O renomie Diamentów Meblarstwa niech świadczy fakt, że tylko raz nie udało się zorganizować gali – w 2021 roku, a uniemożliwiły to obostrzenia związane z pandemią. Konkurs przechodził wiele zmian.

Zmieniały się kategorie konkursowe, koncepcje oceniania produktów, miejsce uroczystej gali. Jedno pozostało niezmienne. To ambicja organizatorów, którą jest wyłanianie NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności produktów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. I to działa, logo Diament Meblarstwa jest marką, a produkty nią sygnowane zwracają na siebie uwagę, budząc zainteresowanie klientów i przekładając się na ich popularność oraz sprzedaż.