O nas

Rozwój od 1990 r.

Firma Stagra Meble rozpoczęła działalność w 1990 roku w miejscowości Wieruszów. Jej założycielami i właścicielami byli i są Stanisław oraz Grażyna Mieszałowie. W ciągu tych ponad 25 lat firma przeszła ewolucję od małego zakładu wytwarzającego meble do jednej z wiodących marek w regionie, znanej w Polsce i Europie. Od 1992 roku w przedsiębiorstwie zmieniło się wiele. Tradycja wytwarzania pięknych i komfortowych mebli na zamówienie pozostaje jednak niezmienna. W każdy wyprodukowany mebel właściciele i pracownicy wkładają dużo serca. Z zaangażowaniem wybierają najlepsze komponenty, wzory, wysokiej jakości skóry naturalne, ładne ekoskóry i różnobarwne materiały tapicerowane tak, by służyły swoim właścicielom przez lata. Dzięki nowatorskim pomysłom każda, wyprodukowana przez nich kanapa, staje się niebanalna, dopasowana do potrzeb odbiorców. Niejednokrotnie zaskoczyli swoją kreatywnością nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dziś

Ogromnym kapitałem Stagra Meble są jej pracownicy. To zgrany zespół ponad 300 osób, profesjonalistów w swoich dziedzinach. Ich wiedza, umiejętności i doświadczenie, ale także zaangażowanie stanowią o potencjale i wartości firmy.
Nowoczesny zakład produkcyjny
Stagra Meble dzisiaj to nowoczesne, spełniające wysokie europejskie standardy przedsiębiorstwo, które wytwarza szeroki i różnorodny asortyment mebli wypoczynkowych. Poszczycić się może efektownie odnowioną, funkcjonalną i pod każdym względem przyjazną dla pracowników oraz klientów siedzibą, a przede wszystkim zmodernizowanym zakładem produkcyjnym. Obiekt ten został wyposażony w maszyny i urządzenia najnowszej generacji i przystosowany do wdrażania innowacyjnych technologii.